Трудовий договір
Zatrudnimy kierownika PRODUKCJI / RCM Sp. z o.o w Gołdapi
Вармінсько-Мазурське, Gołdap
Спеціаліст
Додано: 15.05.2019

Опис посади

Firma RCM Sp. z o.o. w Gołdapi zatrudni KIEROWNIKA PRODUKCJI.

Zakres obowiązków:
• sporządzanie dokumentacji wykonawczych
• dbanie o wysoką jakość produkcji
• koordynowanie i nadzór nad pracami podległego personelu

Вимоги

Wymagania:
• wykształcenie techniczne
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
• doświadczenie w obszarze zarządzania zespołem pracowników
• znajomość programu Inventor lub IronCad
• samodzielność, zaangażowanie, własna inicjatywa
• wiedza na temat procesów produkcyjnych i logistycznych
• mile widziana znajomość języka obcego

Вакансія

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pakiet socjalny
• duże pole do samodzielnego działania
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zapraszamy do kontaktu:
Krzysztof Świtaj tel. 696 024 285
Beata Jaworowska tel. 787 007 340

CV proszę wysyłać poprzez wiadomość, lub osobiście w siedzibie firmy, Gołdap, ul Graniczna 3

Контакт з рекрутером TOPKOP
Graniczna 3, 19-500 Вармінсько-Мазурське Gołdap PL 696024285 biuro.topkop@gmail.com rcmc.pl