Самозайнятість
Technik elektroradiologii do wykonywania neuromonitoringu śródoperacyjnego (IONM).
Rokitnica
Асистент
Додано: 05.08.2022

Опис посади

CENTRO MEDICA sp. z o.o.

Poszukuje angażujących się w pracy i lubiących nowe wyzwania technika elektroradiologii do wykonywania neuromonitoringu śródoperacyjnego (IONM).

Jesteśmy doświadczoną firmą medyczną, jedyną tego typu w Polsce, wykonującą usługi śródoperacyjnego monitorowania neurofizjologicznego IONM (neuromonitoring).

Wykorzystujemy technologię lidera rynku z Niemiec, Inomed Medizintechnik GmbH.

Poszukujemy do współpracy osób z wyszktałceniem: technik elektroradiologii, pielęgniarskim, ratownictwa medycznego, opiekuna medycznego.

Zakres usług z IONM odbywałby się na terenie Polski a głównie województw: śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego. Usługi medyczne wykonywane mogą być na terenie całej Polski.

Вимоги

Wymagania:
 aktywne prawo jazdy,
 dyspozycyjność,
 znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym i branżowym,
 zainteresowanie nowoczesnym sprzętem medycznym (doświadczenie w pracy na chirurgicznym bloku operacyjnym będzie dodatkowym atutem).
Do zadań będzie należała współpraca z Koordynatorem Medycznym, pod jego nadzorem wykonywanie usług IONM w szpitalach, samodzielna obsługa sprzętu medycznego i prowadzenie dokumentacji medycznej. Oferta jest kierowana do osób samodzielnych, sumiennych, wykonujących zadania zgodnie z procedurami, otwartych na nowe wyzwania, posiadających zdolność działania w sytuacjach stresowych, potrafiących komunikować się i współpracować z innymi grupami wykonującymi zawody medyczne na bloku operacyjnym.

Вакансія

Oferujemy
 atrakcyjne wynagrodzenie stałe + prowizja,
 samochód służbowy,
 szkolenia krajowe i zagraniczne,
 możliwość rozwoju wiedzy i doświadczenia w nowych obszarach

Контакт з рекрутером Centro Medica Sp. z o.o.
Bursztynowa 4/D1, 83-021 Rokitnica PL 583513494 biuro@centromedica.pl
Контакт з роботодавцем відбувається за межами веб-сайту. Роботодавець зобов’язаний надати інформацію про оброблені ним персональні дані, які ви надали йому для підбору персоналу, відповідно до GDPR.