Умова про свідчення послуг
Спеціаліст з підбору персоналу / Specjalista ds rekrutacji
Opole
Спеціаліст
Додано: 23.06.2020

Опис посади

Jesteś studentem i chcesz pracować w międzynarodowej firmie w HR?
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji ze wschodu w Agencji Pracy Tymczasowej
Zakres obowiązków:
– wprowadzanie danych do systemu
– podpisywanie umów z pracownikami
– tłumaczenie ofert dla pracownika
– rekrutacja pracowników ze wschodu
– poszukiwanie nowych kanałów rekrutacyjnych

Переклад

Ви студент і хочете працювати в міжнародній компанії з HR?
Завдяки динамічному розвитку компанії, ми шукаємо працівника на посаду: Спеціаліст. Підбір персоналу зі Сходу в Агентство тимчасової зайнятості
Обов’язки:
– введення даних у систему
– підписання договорів з працівниками
– переклад пропозицій співробітників
– підбір працівників зі сходу
– пошук нових каналів набору персоналу

Вимоги

– znajomości języka ukraińskiego i rosyjskiego
– znajomości j. angielskiego min. B1
– znajomości pakietu MS Office (Word, Excel)
– samodzielności w działaniu oraz dobrej organizacji pracy własnej
– komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
– chęci do pracy

Переклад

– знання української та російської мов
– знання англійської хв. B1
– знання MS Office (Word, Excel)
– незалежність в експлуатації та хороша організація власної роботи
– навички спілкування та навички роботи в команді
– готовність працювати

Вакансія

– interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie
– atrakcyjne wynagrodzenie + wysokie premii
– możliwość rozwoju i zdobycie doświadczenia
– pracę w młodym, dynamicznym zespole
– dobrą atmosferę w pracy.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Переклад

– цікава робота в динамічно розвивається та стабільній компанії
– приваблива зарплата + високі бонуси
– можливість розвиватися та набувати досвіду
– робота в молодому, динамічному колективі
– гарна атмосфера на роботі.
Ми залишаємо за собою право контактувати лише з обраними кандидатами.
Будь ласка, включіть до заяви таке положення: Я даю згоду на обробку моїх персональних даних для цілей процесу набору (відповідно до Закону від 29.08.1997 про захист персональних даних, Журнал законів № 133, пункт 883) .

Контакт з рекрутером Dreman
Reymonta 29, 45-072 Opole PL 578555760 biuro@dreman.eu