Трудовий договір
СПЕЦІАЛІСТИ DS КОНСАЛТИНГ ТА ІНТЕГРАЦІЙНА ДОПОМОГА / SPECJALISTA DS. DORADZTWA I POMOCY INTEGRACYJNEJ
Спеціаліст
500zł - 1500zł
Додано: 29.03.2019

Опис посади

Praca 3 dni w tygodniu po 6 godzin w tym 1 dzień do
Zadania:
– pełnienie obowiązków osoby pierwszego kontaktu w punktach informacyjno-doradczych dla cudzoziemców spoza UE w okresie od kwietnia 2019 roku przez kolejne 23 m-ce;
– wsparcie w procesie legalizacji pobytu i zatrudnienia, udzielanie informacji dotyczących systemu opieki zdrowotnej, pomocy socjalnej, opieki nad dziećmi i łączenia rodzin,
– prowadzenie dokumentacji,

Переклад

Робота 3 дні на тиждень протягом 6 годин, включаючи один день для завдання:

– виконання обов’язків першої контактної особи в інформаційно-консультативних пунктах для іноземців з-за меж ЄС у період з квітня 2019 року на наступні 23 місяці;
– підтримка в процесі легалізації перебування та працевлаштування, надання інформації про систему охорони здоров’я, соціальну допомогу, догляд за дітьми та возз’єднання сім’ї,
– ведення обліку,

Вимоги

– wykształcenie min. średnie,
– języki: polski i ukraiński lub rosyjski (dodatkowo mile widziany j. angielski),
– znajomość podstaw prawnych w zakresie legalizacji pobytu i zatrudnienia,

Переклад

– освіта мін. среда,
– мови: польська та українська чи російська (додатково вітаємо англійською),
– знання правової основи легалізації місця проживання та працевлаштування,

Вакансія

– możliwość elastyczne ustalenia godzin pracy,
– pracę w ciekawym projekcie,
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– długotrwałą współpracę

Переклад

– гнучкі домовленості про робочий час,
– робота в цікавому проекті,
– працевлаштування на основі трудового договору
– довгострокове співробітництво