Трудовий договір
У ресторанах McDonald's у Гданську та Сопоті працюють співробітники на різних робочих місцях / Restauracje McDonald's w Gdańsku i Sopocie zatrudnią pracowników na różne stanowiska pracy
Поморське, Gdańsk
Працівник фізичний
Додано: 10.06.2019

Опис посади

Restauracje McDonald’s w Gdańsku i Sopocie zatrudnią pracowników na różne stanowiska pracy:
– kasjerów / sprzedawców
– pracowników kuchni
– pracowników Cafe
– osoby do prac porządkowych
– hostessy
– pracowników do przyjmowania dostaw i rozładunku towaru

Jeśli:
• jesteś pełnoletni (w każdym przedziale wiekowym)
• posiadasz dużo pozytywnej energii i masz wiele pomysłów
• wierzysz w swoje możliwości i wyznaczasz sobie ambitne cele
• jesteś otwarty i komunikatywny oraz lubisz pracować z ludźmi
• szybko wdrażasz się w nowe obowiązki i posiadasz umiejętność pracy w zespole
• masz poczucie humoru i uśmiech na twarzy a przy tym jesteś pozytywnie zakręcony
to trafiłeś na ofertę skierowaną właśnie do Ciebie!

UWAGA!
Posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych znacznie skróci czas oczekiwania na zatrudnienie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i wpisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Jeśli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Twinstar Arkadiusz Jakubowski Restauracje McDonald’s z siedzibą w Gdańsku, Aleja Grunwaldzka 527 zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Twinstar Arkadiusz Jakubowski Restauracje McDonlad’s, ul. Aleja Grunwaldzka 527, 80-320 Gdańsk (dalej „Twinstar”). W przypadku wyrażenia zgody Twinstar będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w celu:

przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego,
sporządzenia umowy o pracę lub umowy, w przypadku pozytywnego wyniku rekrutacji.

Переклад

Ресторани McDonald’s у Гданську та Сопоті наймають працівників на різні робочі місця:
– касири / продавці
– кухонний персонал
– Кафе співробітників
– особи, які виконують очисні роботи
– господині
– працівників для отримання поставок і розвантаження товарів

Якщо Ви:
• Ви дорослі (у всіх віках)
• у вас є багато позитивної енергії, і у вас є багато ідей
• ви вірите у свої здібності і ставите амбітні цілі
• ви відкриті та комунікативні, і вам подобається працювати з людьми
• Ви швидко реалізовуєте нові обов’язки і маєте можливість працювати в команді
• у вас є почуття гумору і посмішка на обличчі, і в той же час ви позитивно закручені
тоді ви зіткнулися з пропозицією, спрямованою до вас!

УВАГА!
Наявність поточної брошури з санітарно-епідеміологічних цілей значно скоротить час очікування на працевлаштування.

Якщо ви зацікавлені, надішліть своє резюме та введіть наступний пункт:

“Я даю згоду на обробку персональних даних, що містяться в цьому документі, для процесу підбору персоналу відповідно до Закону від 10 травня 2018 року про захист персональних даних (Журнал законів від 2018, пункт 1000) і відповідно до Регламенту Європейського Парламенту та Ради (ЄС) 2016/679 від 27 квітня 2016 року про захист осіб у процесі обробки персональних даних та про вільний рух таких даних та скасування Директиви 95/46 / ЄС (РОДО).

Якщо ви хочете, щоб ми зберегли ваше резюме в нашій базі даних, включіть наступне в резюме:

“Я згоден з обробкою моїх персональних даних ресторанами” Макдональдс “, заснованим у м. Гданську в місті Інстайр Аркадіуш Якубовскі, включеним до моєї заявки на прийом на роботу в рамках майбутніх процесів набору персоналу”.

Адміністратором ваших персональних даних є ресторани Twinstar Arkadiusz Jakubowski McDonlad, ul. Aleja Grunwaldzka 527, 80-320 Gdańsk (далі – “Twinstar”). У разі згоди Twinstar оброблятиме ваші персональні дані, щоб:

проведення процесу найму,
підготовка трудового договору або контракту у випадку позитивного результату підбору персоналу.

Вимоги

Obowiązki:
• przygotowywanie i sprzedaż produktów firmy McDonald’s
• praca zgodna z określonymi standardami

Переклад

Обов’язки:
• підготовка і продаж продукції McDonald’s
• працювати відповідно до певних стандартів

Вакансія

Oferujemy:
• umowę o pracę – bez okresu próbnego!
• stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży
• elastyczny grafik pracy dostosowany do indywidualnych potrzeb
• rozwinięty system szkoleń z możliwością rozwoju i awansu zawodowego
• prace w przyjaznej atmosferze
• premie i nagrody za dobre wyniki pracy
• atrakcyjny pakiet benefitów (karty MultiSport, zniżki na posiłki pracownicze)

Переклад

ми пропонуємо:
• трудовий договір – без пробного періоду!
• стабільне працевлаштування в компанії, яка є лідером у галузі
• гнучка графіка роботи адаптована до індивідуальних потреб
• розвинена система навчання з можливістю професійного розвитку та просування
• працювати в дружній атмосфері
• бонуси та призи за хороші результати роботи
• пакет привабливих вигод (картки MultiSport, знижки на харчування працівників)

Контакт з рекрутером Twinstar
Gdańsk dzielnice: Śródmieście, Przymorze, Oliwa, Osowa oraz Sopot, Поморське Gdańsk PL 728403412 Praca.Twinstar@twinstar.pl