Трудовий договір
Працівник складу - Оклад 75% (6 години в праці) / Pracownik Magazynowy ¾ etatu (6h dziennie)
Мазовецьке, Warszawa
Працівник фізичний
1500zł - 2500zł
Додано: 01.12.2018

Опис посади

Zadania, które na ciebie czekają to:
– obsługa procesu załadunku samochodów kurierskich:
– klasyfikacja paczek pod względem tras kurierskich
– przygotowywanie zestawień paczek za pomocą skanerów kurierskich
– rozmieszczanie paczek w samochodach kurierskich zgodnie z trasą kuriera
– praca wyłącznie na porannej zmianie (poniedziałek: od 4:00, wtorek-piątek: od 5:00)

Переклад

Твої обов’язки:
-обслуговування процесу завантаження кур’єрських автомобілів:
сортування посилок відповідно до кур’єрських маршрутів,
внесення даних посилок до програм за допомогою кур’єрських сканерів,
завантаження посилок до кур’єрського авто відповідно до маршруту руху кур’єра
-праця виключно на вранішній зміні (понеділок з 4-ї години ранку, вівторок-п’ятниця з 5-ї години ранку)

Вимоги

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:
•dobrze organizujesz swoją pracę
•jesteś sumienny/a i dokładny/a w ramach wykonywanych zadań
•znasz język polski na poziomie podstawowym
•jesteś komunikatywny/a i potrafisz pracować w zespole
•lubisz pracę z komputerem
•jesteś gotowy/a do podjęcia pracy zmianowej (zmiany poranne)
•znasz język angielski w stopniu komunikatywnym, to będzie dodatkowy atut
•potrafisz obsługiwać wózek widłowy, to będzie dodatkowy atut

Переклад

Ми шукаємо саме тебе, якщо:
-ти організована, сумлінна та пунктуальна людина;
– ти комунікабельний та вмієш працювати в команді;
– Ви знаєте польський на базовому рівні
– вмієш працювати на комп’ютері;
– готовий працювати позмінно
– бажано, але не обов’язково:
дозвіл на керування вилочними навантажувачами,
знання англійської мови на початковому рівні (А2)

Вакансія

Mamy dla Ciebie:
•Przyjazny i zgrany zespół
•Darmowe ciepłe śniadania w kantynie
•Zorganizowany transport do firmy z Dw. Centralnego
•Wygodne biuro, kuchnię, kawę i świeże owoce
•Pakiet różnorodnych benefitów (m.in. karta MultiSport)
•Różnorodny pakiet socjalny (m.in.: wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki dla dzieci)
•Dodatkowe ubezpieczenie na życie
•Międzynarodowy program rozwojowy
•Wsparcie przełożonych w każdej sytuacji
•Unikalny program doceniania pracowników
Prosimy aplikować przez formularz dostępny pod linkiem: https://bit.ly/2RmIPbf
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Переклад

Пропонуємо тобі:
-Привітний колектив та допомогу керівників у будь-якій ситуації;
– трудовий договір;
– сніданок у столовій за рахунок працедавця;
– доїзд до/з місця праці з Центрального вокзалу
– Широкий бонусний пакет (зокрема карта Мультіспорт та інше)
– Навчання (в тому числі вступне навчання) та можливість розвитку
– Соціальний пакет (доплата до відпустки, бонуси на свята)
– унікальну програму оцінювання працівників
Будь ласка, подайте заявку через форму, доступну за адресою: https://bit.ly/2RmIPbf
Будь ласка, зверніть увагу, що ми зв’яжемося з обраними кандидатами.

Контакт з рекрутером DHL Express Poland
Wirażowa 37, 02-158 Мазовецьке Warszawa PL 606647056 rekrutacje@dhl.com https://kariera.dhlexpress.pl