Умова про свідчення послуг
Pracownik Drogowy - Kosiarz
Опольське, Brzeg
Працівник фізичний
2500zł - 3500zł
Додано: 11.06.2019

Опис посади

Firma PAROKS poszukuje pracowników z okolic Brzegu oraz obcokrajowców z Ukrainy , Białorusi , Mołdawii
na stanowisko Robotnika Drogowego-Kosiarz
Zakres obowiązków:
- koszenie traw pasa drogowego
- sprzątanie pasa drogowego,
- inne roboty utrzymaniowe na drogach publicznych takie jak zakładanie siatek przeciw śnieżnych , odśnieżanie , zamiatanie , pielęgnacja drzew
Od kandydatów oczekujemy:
-braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy fizycznej,
-mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
- chęci do pracy
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- odpowiednie narzędzia pracy
- miła atmosferę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wpisując w tytule wiadomości "Robotnik Drogowy ".
Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje.
Proszę o kontakt email lub telefoniczny .

Вимоги

– chęci do pracy

Вакансія

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie
– odpowiednie narzędzia pracy
– miła atmosferę
– wyrobienie karty pobytu , pozwolenie wojewódzkie na pracę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wpisując w tytule wiadomości “Robotnik Drogowy “.

Контакт з рекрутером PAROKS Roksana Partyka
Pępice, 49-300 Опольське Brzeg PL 669527008 biuro@paroks.pl