Praca w przeładunku w porcie morskim!
Західнопоморське, SZCZECIN
Працівник фізичний
Додано: 14.10.2022

Опис посади

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w międzynarodowej firmie, należącej do grupy Deutsche Bahn. Czerp korzyści z DB Port Szczecin - zadbamy o Ciebie!

Nie wymagamy doświadczenia! Praca na stałe bądź możliwość pracy dorywczej w poszczególne dni tygodnia :)

Jakie będą Twoje obowiązki m.in.:

· załadunek towarów na statek ,

· rozmieszczanie towarów na ładowniach i w magazynach,

· wyładowywanie towarów ze statku na plac/magazyn

Вакансія

Co Ci możemy zaoferować?

· stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o wieloletniej tradycji,
· możliwość rozwoju zawodowego wraz ze zdobyciem potrzebnych uprawnień do pracy,
· dodatkowy dzień urlopu, który możesz poświęcić dla swojej rodziny lub hobby,
· regulacja wynagrodzenia co roku,
· pakiet socjalny a w nim dofinansowanie m.in wakacji, paczek świątecznych, kart sportowych, pożyczki, zapomogi,
· pakiet medyczny,
· dodatkowe ubezpieczenie NNW,
· dofinansowanie do żłobków i przedszkoli,
· program stypendialny dla Twojego dziecka,
· imprezy integracyjne, imprezy rodzinne ….. i wiele innych!

Zapraszamy do naszej brygady! Przyślij nam swoje zgłoszenie bądź dostarcz do działu HR.

Контакт з рекрутером
BYTOMSKA 14, 70-603 Західнопоморське SZCZECIN PL 726980181 rekrutacja@dbport.eu https://portszczecin.deutschebahn.com/dbportszczecin-pl
Контакт з роботодавцем відбувається за межами веб-сайту. Роботодавець зобов’язаний надати інформацію про оброблені ним персональні дані, які ви надали йому для підбору персоналу, відповідно до GDPR.