Самозайнятість
Poszukujemy technika elektroradiologii do wykonywania neuromonitoringu
Поморське, Rokitnica
Асистент
Додано: 04.04.2022

Опис посади

CENTRO MEDICA sp. z o.o.
Poszukuje angażujących się w pracy i lubiących nowe wyzwania technika elektroradiologii do wykonywania neuromonitoringu.

Jesteśmy doświadczoną firmą medyczną, jedyną tego typu w Polsce, wykonującą usługi śródoperacyjnego monitorowania neurofizjologicznego IONM (neuromonitoring). Wykorzystujemy technologię lidera rynku z Niemiec, Inomed Medizintechnik GmbH.

Poszukujemy do współpracy technika elektroradiologii na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego. Usługi medyczne wykonywane mogą być na terenie całej Polski.

Вимоги

Wymagania:
 aktywne prawo jazdy,
 dyspozycyjność,
 znajomość języka polskiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym i branżowym,
 zainteresowanie nowoczesnym sprzętem medycznym (doświadczenie w pracy na chirurgicznym bloku operacyjnym będzie dodatkowym atutem).

Do zadań będzie należała współpraca z Koordynatorem Medycznym, pod jego nadzorem wykonywanie usług IONM w szpitalach, samodzielna obsługa sprzętu medycznego i prowadzenie dokumentacji medycznej. Oferta jest kierowana do osób samodzielnych, sumiennych, wykonujących zadania zgodnie z procedurami, otwartych na nowe wyzwania, posiadających zdolność działania w sytuacjach stresowych, potrafiących komunikować się i współpracować z innymi grupami wykonującymi zawody medyczne na bloku operacyjnym.

Вакансія

Oferujemy
 atrakcyjne wynagrodzenie stałe + prowizja,
 samochód służbowy,
 szkolenia krajowe i zagraniczne,
 możliwość rozwoju wiedzy i doświadczenia w nowych obszarach medycyny oraz podjęcie pracy w unikalnym zawodzie Aplikanta Medycznego wykonującego IONM.

Контакт з рекрутером Centro Medica Sp. z o.o.
ul. Bursztynowa 4/D1, 83-021 Rokitnica, 83-021 Поморське Rokitnica PL 58-351-34-94 biuro@centromedica.pl
Контакт з роботодавцем відбувається за межами веб-сайту. Роботодавець зобов’язаний надати інформацію про оброблені ним персональні дані, які ви надали йому для підбору персоналу, відповідно до GDPR.