Мазовецьке, Piastów
Додано: 01.03.2022

Опис посади

NIJHUIS INDUSTRIES CENTRAL EUROPE Sp. z o.o. - międzynarodowa firma działająca na terenie Polski i zagranicą, lider w zakresie technologii wodno-ściekowych dla przemysłu, poszukuje OPERATORA CAD.

Zadania:
- Wykonywanie dokumentacji projektowej technologicznej
- Wykonywanie rysunków na etapie ofertowym
- Współpraca z projektantami innych branż
- Współpraca z działem sprzedaży
- Kontakt z zespołem technologicznym w Holandii

Вимоги

Oczekiwania:
– Umiejętność pracy w Autodesk CAD, mile widziana umiejętność pracy w Revit
– Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (bezpośredni kontakt z centralą firmy w Holandii)
– Znajomość MS Office
– Wykształcenie techniczne

Вакансія

Oferujemy:
– Pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowej organizacji
– Możliwość ciągłego rozwoju osobistego
– Stabilność zatrudnienia
– Profesjonalne szkolenia krajowe i zagraniczne

Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres rekrutacja.NICE@nijhuisindustries.com

Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Nijhuis Industries Central Europe Sp. z o.o, jako pracodawca. Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

ul. Józefa Sułkowskiego 15, 05-820 Мазовецьке Piastów PL 661100035 rekrutacja.nice@nijhuisindustries.com
Контакт з роботодавцем відбувається за межами веб-сайту. Роботодавець зобов’язаний надати інформацію про оброблені ним персональні дані, які ви надали йому для підбору персоналу, відповідно до GDPR.
WordPress › Помилка

На сайті виникла критична помилка.

Дізнайтеся більше про усунення неполадок WordPress.