Мазовецьке, Piastów
Додано: 01.03.2022

Опис посади

NIJHUIS INDUSTRIES CENTRAL EUROPE Sp. z o.o. - międzynarodowa firma działająca na terenie Polski i zagranicą, lider w zakresie technologii wodno-ściekowych dla przemysłu, poszukuje MONTAŻYSTÓW.

Poszukujemy młodych ludzi do zespołu odpowiedzialnego za przygotowanie instalacji do późniejszego uruchomienia przez naszych inżynierów. Jesteśmy otwarci na osoby z małym doświadczeniem zawodowym, które chciałyby rozwijać się w dziedzinach związanych z uruchamianiem przemysłowych instalacji oczyszczania ścieków (montaże, rozruchy, elektryka, automatyka – oferujemy możliwość późniejszej zmiany stanowiska). Zapewnimy wdrożenie i odpowiednie szkolenia. Szukamy osób zainteresowanych długofalową pracą lub współpracą, które chcą skupić się na rozwijaniu indywidualnych predyspozycji i talentów. Najważniejsze wymagania: zmysł techniczny, zainteresowanie pracą w terenie (Polska, Europa, Świat). Liczba dostępnych wakatów: 8.

Zadania:

Wykonywanie montaży mechanicznych / elektrycznych
Wsparcie rozruchów mechanicznych i hydraulicznych przemysłowych oczyszczalni ścieków w kraju i zagranicą
Przeglądy i serwisy instalacji
Wykonywanie pomiarów elektrycznych
Prace montażowe
Prace montażowe przemysłowych instalacji elektrycznych
Współpraca z Inżynierem Projektu i Kierownikiem Projektu

Вимоги

Dyspozycyjność (docelowo praca w delegacji ok. 90% czasu)
Sprawność fizyczna i zdolność do pracy na wysokości
Znajomość MS Office
Prawo jazdy kat. B
Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi
Znajomość języka polskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
Mile widziane:
Znajomość rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych
Znajomość zasad i przepisów BHP
Uprawnienia elektryczne SEP
Znajomość języka angielskiego / niemieckiego / rosyjskiego
Znajomość innych języków obcych
Znajomość oprogramowania sterowników PLC paneli operatorskich HMI

Вакансія

Pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowej organizacji
Możliwość ciągłego rozwoju
Stabilność zatrudnienia
Profesjonalne szkolenia krajowe i zagraniczne

Zgłoszenia zawierające CV prosimy kierować na adres rekrutacja.NICE@nijhuisindustries.com

Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Nijhuis Industries Central Europe Sp. z o.o, jako pracodawca. Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

ul. Józefa Sułkowskiego 15, 05-820 Мазовецьке Piastów PL 661100035 rekrutacja.NICE@nijhuisindustries.com
Контакт з роботодавцем відбувається за межами веб-сайту. Роботодавець зобов’язаний надати інформацію про оброблені ним персональні дані, які ви надали йому для підбору персоналу, відповідно до GDPR.