Трудовий договір
Mechanika samochodowego zatrudnię
Західнопоморське, Szczecin
Працівник фізичний
3500zł - 5000zł
Додано: 17.06.2020

Опис посади

Zatrudnię mechanika samochodowego - Szczecin - Pomorzany i Niebuszewo
Umowa o pracę, pełen etat, wynagrodzenie do 4000zł w zależności od doświadczenia i umiejętności, okres próbny 3 miesiące.
Firma Speed Car Service istnieje 2010 roku. Prowadzimy dwa autoserwisy i stację kontroli pojazdów przy ul. Zapadłej 10(Pomorzany)i ul. Wszystkich Świętych 37 ( Niebuszewo ). Serwisujemy wszystkie modele pojazdów osobowych i dostawczych, w tym serwis klimatyzacji i opon. Poszukujemy kolejnego mechanika samochodowego do zespołu.

Вимоги

Wymagania:
doświadczenie na stanowisku mechanika – min. 2 lata
umiejętność obsługi komputera
umiejętność pracy w zespole
prawo jazdy kat. B
mile widziana znajomość podstaw elektryki

Вакансія

Warunki: umowa o pracę, początkowo okres próbny 3 miesiące. Wynagrodzenie do 4000zł, do negocjacji na podstawie umiejętności i doświadczenia. Pracujemy godzinach 8-17, oraz co druga sobota od 8-14. Zapewniamy ogrzewany, zamknięty warsztat, zaplecze socjalne, miejsce parkingowe dla prywatnego samochodu. Oferujemy szkolenia branżowe w celu podniesienia kwalifikacji.
W ramach procesu rekrutacji oceniamy doświadczenie na podstawie CV, wybrane osoby zapraszamy na rozmowę i sprawdzamy umiejętności praktyczne. Na koniec rozmawiamy o oczekiwanym wynagrodzeniu i możliwym terminie zaczęcia pracy.

Контакт з рекрутером Speed Car Service Maciej Karpiński
Ul. Zapadła 10, 70-033 Західнопоморське Szczecin PL 501196286 Biuro@speedcarservice.pl www.speedcarservice.pl