Трудовий договір
Zakręt
Спеціаліст
Додано: 23.03.2022

Опис посади

Firma transportowa z długoletnim doświadczeniem w transporcie międzynarodowym chłodniczym poszukuję pracownika na stanowisko

Mechanika samochodowego

Miejsce pracy: Zakręt (powiat otwocki)

Zakres obowiązków:

- przeprowadzanie kompleksowych napraw ciągników siodłowych i naczep chłodniczych, usuwanie usterek i awarii,

- przeprowadzanie przeglądów technicznych,

- konserwacja i serwisowanie, zabezpieczenia antykorozyjne,

- zapewnienie odpowiedniego stanu technicznego eksploatowanych pojazdów,

- mycie oraz czyszczenie części i zespołów,

- obsługa urządzeń warsztatowych,

- terminowe realizowanie zleceń warsztatowych,

- ścisła współpraca z kierowcami,

- dbałość o powierzone na stanowisku pracy maszyny, urządzenia i sprzęt oraz wizerunek firmy,

Переклад

Транспортна компанія з багаторічним досвідом роботи в міжнародних рефрижераторних перевезеннях шукає співробітника на посаду

Автомеханік

Місце роботи: Закрент (Отвоцький повіт)

Обов’язки:

– проведення комплексного ремонту тягачів і напівпричепів-рефрижераторів, усунення несправностей і поломок,

– проведення технічних оглядів,

– технічне обслуговування та обслуговування, антикорозійний захист,

– забезпечення належного технічного стану транспортних засобів, що перебувають у експлуатації,

– миття та очищення деталей і вузлів,

– робота обладнання майстерні,

– своєчасне виконання замовлень майстерні,

– тісна співпраця з водіями,

– дбати про довірені на робочому місці машини, пристрої та обладнання, а також про імідж компанії,

Вимоги

Wymagania:

– wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe

– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziana praca z markami Volvo, Mercedes-Benz i Schmitz),

– wiedza dotycząca budowy samochodów ciężarowych (ciągników siodłowych i naczep chłodniczych),

– umiejętność diagnozowania usterek,

– zdolności manualne,

– umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej,

– utrzymanie czystości na stanowisku pracy,

– uczciwość, bezkonfliktowość,

– poczucie odpowiedzialności,

– gotowość do sporadycznych wyjazdów na terytorium Polski oraz poza granice kraju w celu naprawy pojazdów,

– prawo jazdy min. kat B,

Переклад

Вимоги:

– середня технічна або професійно-технічна освіта

– досвід роботи на аналогічній посаді (вітається робота з Volvo, Mercedes-Benz та Schmitz),

– знання конструкції вантажних автомобілів (тягачів та напівпричепів-рефрижераторів),

– вміння діагностувати несправності,

– ручні навички,

– вміння працювати самостійно та в команді,

– підтримання чистоти на робочому місці,

– чесність, безконфліктність,

– Почуття відповідальності,

– готовність до випадкових поїздок на територію Польщі та за кордон для ремонту транспортних засобів,

– водійські права мін. кіт Б,

Вакансія

Zapewniamy:

– wysokiej jakości miejsce oraz narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków,

– stałą umowę,

– wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków,

– odzież roboczą i obuwie ochronne,

– pracę w bezpiecznych warunkach zgodnie z przepisami prawa oraz wymogami BHP,

– możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego gwarantującego bezpieczeństwo oraz wypłatę świadczeń w różnych sytuacjach życiowych,

– możliwość pozyskania karty Multisport.

Zastrzegamy prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie klauzuli do zgłoszenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Lakmex Sp. z o.o. z siedzibą w Zakręcie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji [zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych – Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiegoi Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)].”

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 1 roku na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy.

Переклад

Ми надаємо:

– якісне місце та інструменти, необхідні для виконання обов’язків,

– постійний контракт,

– винагорода, що відповідає виконаним обов’язкам,

– робочий одяг та захисне взуття,

– працювати в безпечних умовах відповідно до законодавчих норм та вимог охорони праці,

– можливість приєднання до групового страхування, що гарантує безпеку та виплату виплат у різних життєвих ситуаціях,

– можливість отримати картку Multisport.

Ми залишаємо за собою право відповідати на вибрані заявки.

Будь ласка, додайте пункт до повідомлення:

«Я даю згоду на обробку компанією Lakmex Sp. z o.o. базуються в Закренці персональні дані, які містяться в моїй пропозиції про роботу для потреб поточного та майбутнього процесів найму [відповідно до Закону про захист персональних даних від 10 травня 2018 року – Журнал Акт 2018 р. ст 1000 та відповідно до Регламенту Європейського Парламенту та Ради (ЄС) 2016/679 від 27 квітня 2016 року. про захист фізичних осіб щодо обробки персональних даних та про вільне переміщення таких даних, а також про скасування Директиви 95/46/EC (GDPR)].»

Резюме кандидатів, не враховані в даному процесі найму, зберігаються протягом 1 року для цілей наступних процесів найму. Після закінчення цього терміну вони видаляються, а персональні дані кандидатів не обробляються для будь-яких інших цілей. Ми не відправляємо заявку назад.

Контакт з рекрутером Lakmex Sp. z o. o.
Lubelska 14D, 05-077 Zakręt PL +48601280012 zofia.prudzynska@lakmex.pl
Контакт з роботодавцем відбувається за межами веб-сайту. Роботодавець зобов’язаний надати інформацію про оброблені ним персональні дані, які ви надали йому для підбору персоналу, відповідно до GDPR.