Трудовий договір
Професійний водій на міжнародних маршрутах, категорія C+E / Kierowca zawodowy na trasach międzynarodowych kat. C+ E
Zakręt
10.000zł - 15.000zł
Додано: 23.03.2022

Опис посади

Firma transportowa z długoletnim doświadczeniem w transporcie międzynarodowym chłodniczym poszukuje pracowników na stanowisko:
Kierowca zawodowy na trasach międzynarodowych kat. C+ E

Zakres obowiązków:
• przewóz towarów na terytorium Unii Europejskiej oraz Rosji ciągnikiem z naczepą chłodniczą,
• dbałość o stan techniczny pojazdu (podstawowe czynności serwisowe, utrzymanie czystości),
• dbałość o powierzone dokumenty i rozliczenia,
• bieżące prowadzenie ewidencji własnego czasu pracy,
• dbałość o powierzone mienie i wizerunek firmy,
• terminowe realizowanie zleceń transportowych.

Переклад

Транспортна компанія з багаторічним досвідом роботи в міжнародних рефрижераторних перевезеннях шукає співробітників на посаду:
Професійний водій на міжнародних маршрутах, категорія C+E

Обов’язки:
• перевезення вантажів по території Європейського Союзу та Росії на тягачі з причепом-рефрижератором,
• турбота про технічний стан транспортного засобу (основні сервісні заходи, підтримання чистоти),
• догляд за довіреними документами та розрахунками,
• ведення обліку власного робочого часу,
• турбота про довірене майно та імідж компанії,
• своєчасне виконання транспортних замовлень.

Вимоги

Wymagania:
• prawo jazdy kat. C + E,
• doświadczenie,
• aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu (karta kierowcy, badania lekarskie i psychologiczne, świadectwo kwalifikacji zawodowej),
• znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowcy oraz przepisów o transporcie drogowym,
• zaświadczenie o niekaralności,

Переклад

Вимоги:
• водійські права категорії C + E,
• досвід,
• поточна кваліфікація для здійснення професії (карта водія, медико-психологічні огляди, свідоцтво про професійну кваліфікацію),
• знання положень про робочий час водія та правил автомобільного транспорту,
• довідка про несудимість,

Вакансія

Zapewniamy:
• zatrudnienie wyłącznie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony,
• atrakcyjne i terminowe rozliczanie należności z tytułu podróży służbowych,
• wyrównanie za pracę na terytorium innych państw UE
• stabilne zatrudnienie w firmie o ustalonych standardach,
• pomoc w odnowieniu uprawnień kierowcy niezbędnych do wykonywania zawodu w trakcie całego zatrudnienia,
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego gwarantującego bezpieczeństwo oraz wypłatę świadczeń w różnych sytuacjach życiowych,
• dla obywateli Białorusi, Rosji, Ukrainy możliwość przejazdu przez dom w trakcie podróży służbowej,
• pracę w zgranym zespole doświadczonych fachowców i specjalistów z branży transportowej,
• pracę na nowoczesnym taborze (samochody marki VOLVO i MERCEDES) w załogach jednoosobowych,
• pracę na samochodzie przypisanym do kierowcy,
• odzież roboczą i obuwie ochronne,
• pracę w bezpiecznych warunkach zgodnie z przepisami prawa oraz wymogami BHP.

Переклад

Ми надаємо:
• працевлаштування тільки на підставі трудового договору на невизначений строк,
• привабливе та своєчасне погашення дебіторської заборгованості за відрядження,
• компенсація за роботу на території інших країн ЄС
• стабільне працевлаштування в компанії зі встановленими стандартами,
• допомога в відновленні кваліфікації водія, необхідної для виконання професії протягом усього терміну роботи,
• можливість приєднання до групового страхування, що гарантує безпеку та виплату виплат у різних життєвих ситуаціях,
• для громадян Білорусі, Росії та України можливість проходу через будинок під час відрядження,
• робота в злагодженій команді досвідчених професіоналів та спеціалістів транспортної галузі,
• робота на сучасному рухомому складі (автомобілі VOLVO та MERCEDES) поодинокими бригадами,
• робота на автомобілі, закріпленому за водієм,
• робочий одяг та захисне взуття,
• працювати в безпечних умовах, відповідно до законодавчих норм та вимог охорони праці.

Контакт з рекрутером Lakmex Sp. z o. o.
Lubelska 14D, 05-077 Zakręt PL +48601280012 zofia.prudzynska@lakmex.pl
Контакт з роботодавцем відбувається за межами веб-сайту. Роботодавець зобов’язаний надати інформацію про оброблені ним персональні дані, які ви надали йому для підбору персоналу, відповідно до GDPR.