Трудовий договір
Kasjer - sprzedawca NOWE Delikatesy Centrum w Śledziejowicach gmina Wieliczka
Малопольське, Wieliczka
Спеціаліст
1500zł - 2500zł
Додано: 26.02.2019

Опис посади

Dołącz do zespołu nowo otwieranego sklepu Delikatesy Centrum w Śledziejowicach gmina Wieliczka.

Firma Handlowo - Usługowa Zetka Anna Habel poszukuje kandydatów na stanowisko KASJER - SPRZEDAWCA

Zadania:
* Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy

* Szybka i staranna obsługa klientów przy kasie fiskalnej

* Odbiór towaru i dostaw

* Dbanie o estetyczny wygląd sklepu oraz czystość w sklepie

* Właściwy sposób eskpozycji produktów zgodny ze standardami sieci

* Kontrola terminów przydatności do spożycia

* Pilnowanie i umieszczanie odpowiednich oznaczeń cenowych przy produkcie

Вимоги

* Dyspozycyjność

* Uczciwość i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

* Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Вакансія

* stabilne warunki wynagrodzenia (umowa o pracę)

* rozwój kompetencji poprzez szkolenia

* program wdrożeniowo – szkoleniowy na stanowisko

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv.

Контакт з рекрутером Firma Handlowo Usługowa Zetka
Śledziejowice 160, 32-020 Малопольське Wieliczka 721700946 sledziejowicedc@wp.pl