Трудовий договір
Firma TOP KOP zatrudni Kierownika ROBÓT / BRYGADZISTĘ
Вармінсько-Мазурське, Gołdap
Додано: 15.05.2019

Опис посади

Firma TOP KOP Krzysztof Świtaj zatrudni KIEROWNIKA ROBÓT / BRYGADZISTĘ, Kierownika robót, branży budowlanej lub drogowej.

Zakres obowiązków:

Dbałość o wysoką jakość prowadzonych prac
koordynowanie i nadzór prac podległego personelu

Вимоги

Wymagania:

doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
doświadczenie w obszarze zarządzania zespołem pracowników
samodzielność, zaangażowanie, własna inicjatywa
wiedza na temat robót ziemnych

Вакансія

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie
atrakcyjne wynagrodzenie
pakiet socjalny
duże pole do samodzielnego działania
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Zapraszamy do kontaktu:

Krzysztof Świtaj tel. 696 024 285

Tomasz Świtaj Tel. 602 514 931

CV proszę wysyłać poprzez wiadomość,

lub złożyć osobiście w siedzibie firmy, Gołdap, ul.Graniczna 3.

Контакт з рекрутером TOPKOP
Graniczna 3, 19-500 Вармінсько-Мазурське Gołdap PL 696024285 biuro.topkop@gmail.com topkop.pl