Трудовий договір
Мазовецьке, Warszawa
Працівник фізичний
1500zł - 2500zł
Додано: 17.10.2018

Опис посади

Zadania, które na Ciebie czekają to:

• procesowanie i monitorowanie międzynarodowych przesyłek kurierskich
• załadunek i rozładunek przesyłek - nadzór nad tym procesem po ukończeniu szkoleń
• nadzór nad procesem załadunku statku lotniczego i współpraca z agentem handlingowym na płycie lotniska
• nauka wyważania statku powietrznego i w dalszej perspektywie wyważanie samolotów

Вимоги

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

• jesteś gotowy/a pracować fizycznie
• znasz język polski w stopniu co najmniej komunikatywnym
• masz doświadczenie w podobnej pracy
• lubisz pracować w zespole
• znasz obsługę komputera
• możesz pracować w systemie zmianowym
• posiadasz uprawnienia na wózki widłowe
• znasz język angielski na poziomie podstawowym (A2)
• mile widziane, ale nie wymagane: aktualne szkolenia Dangerous Goods Regulation – nauczymy cię tego 🙂

Вакансія

Mamy dla Ciebie:

• Przyjazny i zgrany zespół
• Umowę o pracę (podstawa + premia do 20%)
• Darmowe ciepłe posiłki w kantynie
• Zorganizowany transport do oraz z firmy z Dw. Centralnego
• Pakiet różnorodnych benefitów (m.in. karta MultiSport, bilety do kin i teatrów)
• Szkolenia (w tym szkolenie wdrażające) i duże możliwości rozwoju
• Różnorodny pakiet socjalny (m.in.: wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki dla dzieci)
• Dodatkowe ubezpieczenie na życie
• Międzynarodowy program rozwojowy
• Wsparcie przełożonych w każdej sytuacji

Prosimy aplikować przez formularz dostępny pod linkiem: bit.ly/2J2MCar
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Контакт з рекрутером DHL Express Poland
Wirażowa 37, 02-158 Мазовецьке Warszawa PL 606647056 rekrutacje@dhl.com https://kariera.dhlexpress.pl